تبلیغات
'بچه های مدرسه ی علوم پزشکی' design.persiangig.com/porschejquery/style1.css" type="text/css" media="screen" />

درباره وبلاگ

  سایت بچه های مدرسه علوم پزشکی شیراز
  مدیر وبلاگ : محمد حسین

نظرسنجی

 • طرفدار چه رشته ی ورزشی ای هستی؟جستجو

آمار واطلاعات وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

مشخصات سیستم

کدهای کاربر

ردگذاری هوشمندانه وزارت اطلاعات در اثبات فریب ضدانقلاب

اپوزیسیون و گروه ضدانقلاب در پروژه الماس فریب نشان داد كه دشمنان ایران از چه حماقت‌های بزرگی رنج می‌برند. مدحی در یكی از مصاحبه‌هایش به‎صورتی هوشمندانه خطاب به نوری‌زاده (از عوامل ضدانقلاب) می‌گوید: ما كمیته "تقویت و جلوگیری از حفظ نظام! " داریم و نوری‌زاده هم او را تأیید می‌كند.

طی روزهای اخیر، ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج‎نشین، غافلگیر از شكست در پروژه امنیتی ـ اطلاعاتی الماس فریب و ماجرای دولت در تبعید مشغول اوهام‎گویی و ایراد حرف‌های مضحك شده‌اند.

دروغ‌های اوهام‌گونه‌ای مثل اینكه ما از قبل می‌دانستیم مدحی نفوذی است یا ما ساده‎دل بودیم كه حرف‌هایش را قبول كردیم و . . . .

این در حالی است كه نگاهی به گفت‌وگوها و مصاحبه‌هایی كه قبل از پخش مستند الماس فریب در سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط افرادی مثل نوری‎زاده با این عنصر نفوذی وزارت اطلاعات انجام شده یا تعریف و تمجیدهایی كه این قبیل افراد از "تیمسار " یا همان "سردار مدحی " داشته‌اند، نشانگر دروغ بودن تمام این ادعاها و در عین حال توانمندی عمیق وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد اهداف امنیتی كشور و بی‎اعتبار كردن اعضای اپوزیسیون ایران نزد یكدیگر است.

به طور مثال، علیرضا نوری‎زاده در یكی از برنامه‌های خود با عنوان "پنجره‌ای رو به خانه پدری " در مورد مدحی این‎چنین می‌گوید:

"_او با اقتدار صحبت ‌می‌كند . . . حرف‌هایش بسیار تأثیرگذار است . . . این برای من خیلی تأثیرگذار بود. انسانی كه توی جبهه سلامتی‌اش را از دست داده و تمام تنش پر از درد است و شیمیایی است. و پر از درد و خاطره است (این حرف‌ها را می‌زند . . . !) ".

و پس از برقراری ارتباط تلفنی با مدحی این‎گونه با او صحبت می‌كند:

"_ بهت سلام می‌كنم سردار . . . می‌دونم كه با كار سنگینی كه الآن داری می‌كنی خسته‌ای. ولی آدم وقتی عاشق باشه كار می‌كنه . . . ".

نوری‌زاده به عنوان بخشی از ویترین ضدانقلاب و اپوزیسیون در نحوه تعامل با الماس فریب! وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، همچنین مقابل صحبت‌ها و عبارت‌های كنایه‌دار مدحی كه هر مخاطب معمولی نیز می‌تواند به غلط یا مطایبه آمیز بودن آنها پی ببرد، هیچ عكس‌العملی كه حاكی از فهم و شعور وی نسبت به این عبارات غلط باشد، از خود نشان نمی‌دهد و حتی در جاهایی آنها را تأیید هم می‌كند.

مدحی در یكی از صحبت‌های خود با نوری‌زاده كه فیلم آن روی سایت یوتیوب نیز قرار دارد، می‌گوید: "ما در ایران كمیته تقویت و جلوگیری از حفظ نظام داریم " و نوری‌زاده كه خود را یك روزنامه نگار بین‌المللی و كاركشته در سیاست می‌داند به هیچ وجه متوجه خطای فاحش این جمله مدحی نمی‌شود و از وی نمی‌پرسد كه كمیته جلوگیری از حفظ نظام دیگر چیست . . .؟!

نوری‌زاده در صحبت‌های خود پس از پخش مستند الماس فریب و برملا شدن عملیات هوشمندانه وزارت اطلاعات در عمق جبهه ضدانقلاب پس از اخذ نتیجه، به فرافكنی روی آورده و حتی مدعی‌ است كه از قبل متوجه نقشه‌های طرح‌ الماس فریب بوده است.

او كه در گفت‌وگوهای خود با مدحی قبل از این ماجرا، همواره از وی به عنوان "سردار " یا "سردار عزیز " نام می‌برد؛ در یكی از مصاحبه‌‌های تلفنی با مدحی هنگامی كه او در مورد بیت رهبری و پاكدستی آن در مسائل اقتصادی سخن می‌گوید نوری‌زاده به‏خلاف سیاق همیشگی خود، نه‎تنها هیچ عكس‌العملی نشان نمی‌دهد بلكه همچنان مشتاقانه به شنیدن حرف‌های مدحی ادامه داده و در ادامه با بیان اینكه "اگر آدم با سردار! بنشیند و حرف بزند، تا صبح ادامه می‌دهد "، می‌گوید: "ما در این صحبت‌ها سردار را ول نمی‌كردیم ".

نوری‌زاده كه پس از پخش الماس فریب مدعی است كه ساده‏دل بوده؛ رفتارهایی تا قبل از برملا شدن این پرونده دارد كه بهتر است آنها را كودن بودن نوری‎زاده و امثال او بدانیم تا ساده‎دلی آنها.

مثلاً مدحی در صحبت‌های خود با نور‌ی‌زاده از دو شخص پیرامون مسائل فساد اقتصادی نام می‌برد كه نام فامیل اولی فامیل یك بازیگر مشهور است و دومی نام فامیل یك فوتبالیست شهیر ایرانی و البته نوری‌زاده به هیچ وجه متوجه این شوخی‌ها نمی‌شود.

در بحث كودن بودن مصاحبه‌گران شیفته سردار مدحی همین بس كه وقتی او می‌گوید: "در ایران 11 میلیون نفر به موسوی رأی داده‌اند "، كسی به او اعتراض نمی‌كند كه رقم صحیح 13 میلیون است نه 11 میلیون. البته نوری‌زاده كه در ماجرای شرور ریگی هم كوس رسوایی خود را بیش از پیش به عالم نواخت، گاف‌های خنده‌دار و متناقض دیگری هم در ارتباط با پروژه‌ الماس فریب و شخص سردار مدحی دارد.

او در یكی دیگر از گفت‌وگوهای متعددش با مدحی خطاب به او می‌گوید:

"من به شما درود می‌فرستم " و در ادامه این مدحی است كه در صحبت‌هایش، زیركانه جمله‌ای را می‌گوید كه نه نوری‌زاده و نه سایر مغزهای كرم‎خورده اپوزیسیون خارج‏نشین متوجه آن نمی‌شوند.

مدحی می‌گوید: "رهبران جنبش سبز تا آخر با مردم نخواهند ماند ". او تاكید می‌كند: "جنبش سبز معنی ندارد " و نیز پیرامون رابطه خود با ایران به كنایه می‌گوید: "هم صداها ركورد شد هم صحبت‌ من هم صحبت‌ آنها " و جالب است كه نوری‌زاده و سایر عوامل پرمدعای سلطنت‌طلب، به همین سادگی در ید بااقتدار سربازان گمنام امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف اسیر می‌شوند و خود نمی‌فهمند.

تمام این موارد در حالی مطرح شد كه ضدانقلاب پس از غافلگیری در پروژه الماس فریب چهره‌ای به مراتب مضحك‌تر از قبل از افشاگری مدحی به خود می‌گیرد.

حالا دیگر آنها كه سردار و تیمسار را قبل از بردن نام از مدحی به هیچ عنوان از یاد نمی‌بردند از او به عنوان مدحی خالی نام می‌برند.

خنده‌دارتر آنكه علیرضا نوری‌زاده كه در ماجرای الماس فریب، هم آبروی نداشته اپوزیسیون را پیش از پیش برد و هم آبروی سرویس اطلاعاتی انگلستان را، در برنامه‌ای مدعی می‌شود كه صحبت‌های مدحی در مستند الماس فریب اساساً در ایران نبود و مبلمانی كه در فیلم وجود دارد نشانگر آن است كه مصاحبه در بانكوك پایتخت تایلند ضبط شده است!!!

او همچنین ماجرای نیمه‌كاره ماندن سفر مدحی به اسرائیل و حضور ناگهانی او را در ایران غیرممكن اعلام می‌كند و این در حالی است كه انگار ماجرای دستگیری شرور تروریست ریگی را در آسمان ایران و توسط سربازان گمنام امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف از یاد برده است.

در این میان اما كودن‌های ضدانقلاب دیگری هم بودند كه با حضور در پروژه الماس فریب و شكست در آن برگی دیگر از احمق‌ بودن دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.

گروه مبارزان راه آزادی، خودنویس، روزنامه گاردین و . . . نیز دیگرانی بودند كه طی این مدت در تور امنیتی ـ اطلاعاتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اسیر شده اما خود بی‌خبر از ماجرا، به تعریف و تمجید‌های آن‎چنانی General madhi (ژنرال مهدی)!!! مشغول بودند.

در ماجرای پرونده الماس فریب، فضاحت ضدانقلاب و عناصر خودفروخته سرویس‌های امنیتی انگلیس و آمریكا البته بسیار دامنه‌دارتر نیز هست.

در روزهایی كه هنوز مدحی یا همان سردار مدحی عناصر سلطنت‌طلب، در جبهه ضدانقلاب حضور داشت، نوری‌زاده به عنوان مهره فعلی ضدانقلاب در رسانه‌های اپوزیسیون در پاسخ به عده‌ای كه بحث خطرناك بودن مدحی را با توجه به سوابقش مطرح می‌كنند؛ در یكی از برنامه‌هایش می‌گوید كه در انتخاب افراد بسیار دقت دارد و حتی برای تحقیق از مدحی آدم فرستاده و از او مطمئن است!

وی با بیان اینكه: "هركس به حرف من گوش كند در دام نمی‌افتد " تصریح می‌كند كه اطلاعات مدحی موثق است.

او می‌افزاید: "من می‌دانم با زدن بعضی حرف‌های دیگر تهمت‌ها علیه من و مدحی آغاز می‌شود. " و این در حالی است كه باید گفت امثال نوری‎زاده هم‌اكنون باید برای پاك كردن این فضاحت به خودتهمتی روی بیاورند.

او در همین برنامه تلویزیونی تاكید می‌كند كه تمام اطلاعات خود را با مدحی چك می‌كند ضمن آنكه می‌دانسته مدحی یك مقام بلندپایه است و تا وقتی از ایران خارج نشده و حركتش را شروع نكرده نیازی به معرفی او نبود.

علیرضا نوری‌زاده تصریح می‌كند كه: "مدحی از بهترین‌ها است ".

مدحی در پروژه‌ امنیتی ـ‌ اطلاعاتی الماس فریب حتی بر جا گذاشتن ردپای ذكرشده نیز بسنده نمی‌كند و نشانه‌های دیگری را نیز برجا می گذارد تا پس از برملا شدن حد حماقت اپوزیسیون ضدانقلاب و حتی سرویس‌های امنیتی انگلس و آمریكا كسی را یاری كتمان این كودنی نباشد.

او برای دولت در تبعید اساسنامه و مرامنامه‌ای تنظیم كرده است كه نكات بسیار جالبی در آن وجود دارد. برای مثال در یكی از بندهای این اساسنامه آمده است:

"چنانچه برنامه‌های دولت نتواند آرای نصف + 1 را كسب نماید، مجلس و دولت منحل!!! و انتخابات بعدی ظرف مدت یك ماه برگزار می‌شود ".